Стратегія Рясного

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ РЯСНОГО

Рясне – зручний та комфортний район, який має потенціал для інтегрованого розвитку та побудови стійких принципів подальшого розширення.

Мета Стратегії розвитку громади Рясного полягає у визначенні стратегічних цілей, пріоритетів, напрямів і конкретних проектів, які сприятимуть забезпеченню оптимально сприятливих та ефективних умов для економічного, просторового, духовного, естетичного, соціального розвитку кожної людини зокрема, і локальної громади у цілому, через вирішення найважливіших завдань розвитку громади.

Візія району:

Рясне – зручний та комфортний район, який має потенціал для інтегрованого розвитку та побудови стійких принципів подальшого розширення.

Мікрорайон Рясне – це простір, який розвивається відповідно до потреб та запитів мешканців, які спільно з владою створюють позитивні умови для втілення актуальних та інноваційних проектів на благо району.

Відбувається постійне формування громадських просторів, які є територією згуртування громади. Комфортність життя мешканців району визначається якісною транспортною системою, достатньою кількістю освітніх установ та закладів спортивної спрямованості.

Додамо, що документ стратегії був напрацьований за результатами проведених зустріч в рамках проекту Громади в дії та на основі, раніше створених, профілей мікрогромад Рясне-1, Рясне-2, Кам’янка. Звісно були проаналізовані проекти громадського бюджету за 2017 року та плани, результати роботи районної адміністрації.

Comments

comments

Залишити відповідь