Smart Медіатека

Для мешканців мікрорайону Рясне на вул. Ковалика, 1 працює Smart-бібліотека. Простір облаштований за усіма сучасними вимогами щодо функціональності – є зони для читання, для ігор та відпочинку.

Чим унікальна наша розумна бібліотека? Тим, що це є гнучка, динамічна, мобільна платформа, яка може трансформуватися відповідно до потреб наших користувачів. Чим вона розумна? Ми вважаємо, що розумна вона тим, що на такій не дуже великій території є багато функцій, тобто вона надає дуже величезні можливості. В нас можна користуватися графічними планшетами, є зонування певне, потужні комп’ютери із доступом до інтернету, використання інтерактивної дошки, мультимедійних проекторів, плазми для перегляду різних фільмів та мультфільмів.

Часто проводяться майстер-класи, які відбуваються у різних зонах, тому що бібліотека трансформується завдяки модульним меблям.
На базі бібліотеки діють багато проектів та гуртків, креатив-майстерні, також для найменших є затишний куточок, де проводяться комплексні заняття для дошкільнят.

Бібліотека пропонує такі напрямки діяльності: нові й найцікавіші книги, клуб настільних ігор, англійська для молоді та комплексні заняття англійською мовою для дошкільнят, комп’ютерна грамотність, кінопокази та скайп-конференції.

Це все безкоштовно !

 

Працюємо щодня, крім суботи, з 10.00 до 19.00,
у неділю з 10.00 до 17.00
Сторінка у facebook

м.Львів. вул.Ковалика 1

Comments

comments