Рясне-Руське і Підрясне обслуговують поліцейські офіцери. Номери телефонів

Понад місяць у приєднаних до Львова громадах працюють поліцейські офіцери, зокрема у Рясному-Руському і Підрясне.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.


Поліцейські офіцери у громадах мають більше повноважень, ніж дільничні інспектори: вони забезпечують охорону громадського порядку, стежать за правилами дорожнього руху та за порушеннями благоустрою. Громадяни можуть звернутися у будь-який час за допомогою, не йдучи до відділку поліції.

«Для цього достатньо мати контактний номер телефону свого поліцейського офіцера громади і бачачи його на території. Також до сфер обслуговування поліцейського офіцера громади зараз входять порушення правил дорожнього руху», – розповідає Анна Мороз, поліцейська офіцерка громади.

Робота поліцейських офіцерів безпосередньо у громадах – спільний проєкт Львівської міської ради та Головного управління Національної поліції у Львівській області. 19 жовтня 2022 року виконавчий комітет ЛМР затвердив відповідну програму «Поліцейський офіцер громади» на 2022-2027 роки, яка передбачає запуск та співфінансування проєкту.

«Йдеться про співпрацю між Національною поліцією та місцевою владою для того, щоб поліцейські були на місцях. Нацполіція забезпечує заробітною платою, всім необхідним безпековим обладнанням поліцейських. Також – половина автомобілів, іншу половину забезпечуємо ми. Так само ми забезпечуємо офісні приміщення і поточні видатки», – каже Юрій Лукашевський, директор департаменту міської агломерації.

Загалом у громадах буде 12 офіцерів. Зокрема, 5 поліцейських закріплені за Винниками, Лисиничами та Підбірцями, 3 – за Дублянами і навколишніми селами, 2 – за Брюховичами і ще 2 – за Рясне-Руським та Рудно.

Поліцейські офіцери громад є у штаті Головного управління Нацполіції у Львівській області, водночас вони підзвітні громаді та узгоджують свої завдання і дії з Львівською міською радою. Місто забезпечує їх офісами, канцтоварами, оргтехнікою, частково пальним тощо. Ще раніше міськрада закупила для них 6 автомобілів. Ще стільки ж машин має надати Головне управління Нацполіції у Львівській області.

Номери телефонів поліцейських громад

Рудно, Рясне-Руське, Підрясне: +380630547777; +380930203675

Як відомо, Рясне-Руське і Підрясне розташовані вздовж автомагістралі, на якій часто трапляються ДТП.

Нагадаємо, торік у Рясному-Руському відкрили Офіс громади.

Comments

comments