Рясне приєдналось до акції «Візьми дитину за руку»

Упродовж кількох днів у Львові триватиме акція «Візьми дитину за руку», яку організовують активісти «ВАРТИ». Вони разом із патрульними поліцейськими і небайдужими львів’янами за допомогою спеціально виготовлених трафаретів на пішохідних переходах наносять фарбою попереджувальні написи  і зображення: перекреслений мобільний, «Зніми навушники», «Візьми дитину за руку».

Акція стартувала вчора із Сихівського та Франківського районів, а сьогодні долучилися Шевченківський та Залізничний райони.

Безпека дітей – це наша відповідальність, як батьків, як мешканців міста. Акцію «Візьми дитину за руку» проведено з метою привернути увагу батьків і дітей дотримуватися правил задля своєї ж безпеки. Маркування «візьми дитину за руку», «злізь з велосипеда», «зніми навушники», «не користуйся телефоном» нанесені поруч пішохідних переходів у всіх районах міста, в т.ч. у мікрорайоні Рясне, – зазначила Ірина Оршак

«За рівнем смертності в дорожніх аваріях Україна є п’ятою в Європі. Найпоширеніший вид ДТП – наїзд на пішохода. Саме тому вирішили привернути увагу до проблеми, а водночас залишитися невеликі нагадування про поведінку на дорозі», – додає «вартовий» Франківського району Ігор Кідик.

«Ми часто бачимо, як батьки переходять дорогу, не взявши за руку навіть дітей найменшого віку. Іноді роблять це за межами переходу або ж ідуть на «червоне». Нехтують безпекою і підлітки, коли розмовляють по мобільному, слухають музику в навушниках, перетинаючи проїжджу частину. Увага розсіюється, за дорогою не стежать, а це перший крок до аварійної ситуації. Сподіваємося, що наші підписи допоможуть уникати небезпеки», – пояснює координатор «ВАРТИ» Ігор Зінкевич.

Comments

comments