Проблемні ділянки на вулиці Шевченка: вирішення близько

Сьогодні зранку відбулось виїзне засідання Комісії з безпеки дорожнього руху спільно з представниками Управління транспорту, Львівавтодор, Шевченківської адміністрації, поліції та депутатами, – повідомив на своїй сторінці Ігор Зінкевич.

Розглянули три проблемні ділянки на вулиці Шевченка, які потребують нагального втручання задля зменшення кількості ДТП:

  1. Початок мосту в Рясне-1 біля “ЕЛЕКТРОНу”.На дану ділянку припадає понад 10 ДТП за рік часу. Всі члени комісії погодили встановлення світлофорного об’єкта. Цей проект може обійтися в додаткових 1,2 млн гривень, тож першочергово необхідно поміняти розмітку, задля безпечного виїзду з маленьких квартальних доріг та з підприємства ЕЛЕКТРОН.

2. Перехрестя вул. Шевченка – вул. Томашівська (поблизу Сільпо).Тут Комісія вирішила, що ситуацію покращить тільки створення перехрестя з круговим рухом (“кільця”). Це передбачатиме перенесення в майбутньому світлофорного об’єкта та зміну розмітки.

3. Перехрестя вулиць Омеляна Ковча – Шевченка.Місто вже давно говорить про великий проект по даному перехрестю з реорганізацією перехрестя, що передбачатиме круговий рух та будівництво мосту на Рясне-1 та Рясне-2, однак таке масштабне будівництво цього року непередбачено. Тому, Комісія пропонує встановити тимчасове “кільце” і подивитись чи справиться круговий рух з потоком машин та чи зменшиться ускладнення в русі.

Приклад тимчасового кільця

Текст підготовлено Ярославою Яременко

Comments

comments

One thought on “Проблемні ділянки на вулиці Шевченка: вирішення близько

Залишити відповідь