Із 7 березня у Львові перекриють вулицю Левандівську, а з 14 частину Шевченка

Автобус №6а та 11 не курсуватиме взагалі.

Із 7 березня у Львові перекриють для проїзду вулицю Левандівську, а з 14 березня – частину вулиці Шевченка. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Схема перекриття вулиць у березні

Роботи виконуватимуть на ділянці від Залізничної до Левандівської. Їх планують завершити до 31 серпня. Через будівництво дорожньої розв’язки низка автобусів курсуватимуть за зміненим маршрутом, а автобус №11 та №6а тимчасово не курсуватимуть узагалі, з 7 та з 14 березня відповідно.

Схема поетапного відкриття вулиць.

Із 7 березня автобус №6Н їхатиме через проспект Чорновола, Тунельну, Винницю та Ковча, а автобус №17 курсуватиме через вулиці Щурата, Сяйво та Городоцька. З 14 березня автобус №49 курсуватиме через вулиці Ковча, Винниця, Тунельна, Варшавська, Липинського, проспект Чорновола, площу Різні, Бенедиктовича та Городоцьку. Трамвайний маршрут №7, який сполучає Погулянку і Татарбунарську, із 14 березня скоротять лише до церкви Анни. На маршрути №49 та 47а (курсуватиме без змін) додадуть по п’ять автобусів.

Приміські автобусні маршрути, які курсують на Автостанцію №4 (вул. Шевченка,105) тимчасово перенесуть на Автостанцію Західна (вул. Городоцька, 359).

Додамо, що кільце на Шевченка почали будувати 31 січня. Роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн. Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Нагадаємо, проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому.

Comments

comments