Чиновники проінспектували МАФи у Рясній-Руській і Підрясному

Спеціальна комісія перевіряла їхню відповідність до будівельних норм, документів та інших вимог.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Департаменту міської агломерації ЛМР, працівники якої увійшли у спеціальну комісію з інвентаризації.


Завдання комісії – з’ясувати, на якій підставі працюють тимчасові споруди. А також перевірити, чи відповідають вони зовнішнім вимогам і будівельним нормам. Та все ж головна мета – навести лад з документами та внести тимчасові споруди приєднаних громад до Комплексної схеми Львівської МТГ.


Важливо розуміти: документів на тимчасові споруди, які видали ще попередні ради, ніхто не скасовуватиме. Зараз напрацьовують базу, зокрема щодо доєднаних населених пунктів. Якщо павільйони у задовільному стані, відповідають будівельним та санітарним нормам і власники готові, у разі потреби, привести МАФ у відповідність до будівельних норм, такі тимчасові споруди не демонтуватимуть. Також комісія враховує, що зазвичай у громадах нема супермаркетів, тож місцеві купують товари саме у невеликих кіосках.


«Підприємців Рясне-Руського, Підрясного така перевірка дещо стривожила, натомість у Рудному вся процедура відбулася спокійно. А загалом люди розуміють ситуацію і показують наявну документацію, дозволяють оглянути павільйон, навіть якщо він розташований на приватній території», – розповіла заступниця директора департаменту міської агломерації Ірина Круглова.

На значну частину перевірених тимчасових споруд дозвільні документи є, їх видали попередні ради. Частина споруд перебуває в гарному, доглянутому стані. Хоча, звісно, є і кардинально інші приклади.


Варто додати, що на засіданні сесії ЛМР депутати продовжили дію дозволів на тимчасові споруди з Комплексної схеми на час воєнного стану до кінця 2023 року. Цією ж ухвалою також зобов‘язали провести інвентаризацію тимчасових споруд у всіх населених пунктах Львівської міської територіальної громади.


До складу інвентаризаційної комісії входять працівники: управління держконтролю за охороною і використанням землі, міської інспекції архбудконтролю, управління земельних ресурсів, управління архітектури та урбаністики, райадміністрацій та департаменту міської агломерації (Офіси громад).

Варто додати, з осені минулого року Підрясне і Рясна-Руська мають поліцейських офіцерів.

Світлини управління контролю департаменту містобудування

Comments

comments