Частину вулиці Шевченка відремонтують за понад 90 млн. грн.

Місце майбутнього розташування квазі-кільця

Частину вулиці Шевченка у Львові відремонтують за 94 млн грн. Йдеться про відрізок вул. Т.Шевченка (від вул.Залізничної до вул. Левандівської) з організацією кільцевого руху по вулицях Т.Шевченка, Левандівській, Залізничній. Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro.
Тендерні пропозиції можна подавати до 20 грудня цього року. А строк виконання робіт –– 30 жовтня 2020.
Додамо, розпочати роботи на вулиці Шевченка планують ще цього року. У Бюджеті розвитку на 2019 рік на ці роботи заклали 20 млн гривень. Проект розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ.

Нагадаємо, що 5 липня цього року виконком міської ради Львова погодив ескізний проект реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від Хорватської до Левандівської.
За проєктом, тротуари з обох мають бути шириною не менше 2,25 м, велодоріжка вздовж всієї вулиці має частково переходити у велосмугу у напрямку центру на спуску, висота платформ спільних для автобусів і трамваїв зупинок не має перевищувати 25 см. Їх обладнають електронними табло для інформування про час прибуття транспорту.
Уздовж вулиці на ключових перехрестях встановлять світлофорні об’єкти з адаптивним регулюванням, що надаватимуть пріоритет для трамваїв та матимуть оглядові відеокамери.
Крім цього, на вулиці замінять комунікації, у міждеревному просторі облаштують паркомісця для паралельного паркування. На самій вулиці прокладуть асфальт, а паркомісця замостять бруківкою. Більшість дерев замінять на нові у лунках.

tvoemisto.tv

Comments

comments