У Рясному за один вечір виникло дві пожежі

19 січня пожежники гасили велику пожежу на складі та один з МАФів на ринку.

Як повідомила пресслужба Головного управління ДСНС у Львівській області, о 22:27 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на вул. Шевченка, 317 (промислова зона) в одноповерховому бетонному складі побутової хімії, розміром 300 на 150 метрів. До місця події з підвищеним ризиком виїхали пожежники з різних підрозділів. На момент їхнього приїзду існувала загроза перекидання вогню до сусідньої будівлі. Вогнеборці гасили пожежу зі спеціальними захисними апаратами.


Складність гасіння полягала й у відсутності поблизу пожежних вододжерел, тому довелось прокладати рукавні лінії довжиною близько кілометра. О 01:16 пожежу локалізували та о 01:43 ліквідували в складі 10 ланок газодимозахисної служби. Загалом залучили близько 90 рятувальників та 16 одиниць спецтехніки.

Внаслідок пожежі люди не постраждали. Вогонь знищив товари на площі 950 м2. Крім того, навантажувач Mitsubishi, оргтехніку та покриття на площі 250 м2.A користувачі соцмережі Facebооk повідомляли про пожежу на ринку Рясного. Близько 23ої години горів магазин побутової хімії, всередині було задимлення. На виклик приїхала одна пожежна команда, що завершила гасіння близько 23:40. Вранці наступного дня у ньому торгівлю не вели, візуально помітно обгорання на фасаді магазину та значне пошкодження інтер’єру, товарів. Сусідні магазини не пошкоджені.

Comments

comments