У Рясному заснували кухню для бідних

Кухню облаштувала парафіяльна спільнота Божого Милосердя.

Про це йдеться на офіційному сайті Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

15 квітня, у переддень літургійного свята Божого Милосердя парафіяльна спільнота Божого Милосердя у Львові святкувала відпустову урочистість (храмове свято). Літургію очолив єпископ-помічник Едуард Кава разом зі священниками деканату на чолі з о. прелатом Яном Нікель, настоятелем кафедрального собору у Львові.

Після неї єпископ Едвард Кава освятив кухню для бідних імені Святого Йосифа Більчевського, що спорудили за ініціативи та фінансової підтримки отця Єжи Колясінського з парафії польського села Певель-Вєлика, дієцезії Б’єльско-Б’яли та праці парафіян. У Львівському деканаті Римсько-Католицької Церкви кухня рясненської парафії є четвертою, де годують біженців та потребуючих львів’ян.

Як відомо, римо-католицький костел парафії Божого Милосердя є на вулиці Брюховицькій, 119а, у дворі якого діє кухня.

Йосиф Більчевський (1860-1923) — польський релігійний діяч, святий римо-католицької церкви, архієпископ Львова, професор богослов’я і догматики у Львівському університеті. Помер у Львові, похований на Янівському кладовищі. Покровитель бездомних.
Впродовж 2023 року з нагоди сотих роковин його смерті у Львові та різних куточках Польщі організовують пам’ятні події.

Варто додати, регулярні вуличні обіди для потребуючих у Рясному організовує благодійний фонд «Серця надії імені Юрія Табачука».

Comments

comments