У Рясному відкрили поліклініку

У Рясному відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення. З’явилося воно на вулиці Шевченка, 350. Загальна площа — 650 метрів квадратних. Тут приймають вузькі спеціалісти: хірург, травматолог, невропатолог, лор, гінеколог та інші. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Роботи з облаштування амбулаторно-поліклінічного відділення, зокрема реконструкцію приміщень, розпочали торік. Приміщення адаптували для людей з інвалідністю: є підйомник, спеціальна тактильна плитка, двері облямовані спеціальною лиштвою тощо.

«Це був єдиний мікрорайон міста Львова, де не було повноцінної поліклініки — ми орендували невеличке приміщення в поліклініці „Електрону“, щоб люди не їздили в центр на Озаркевича в нашу базову поліклініку для обстежень. І тепер мешканці Рясного мають свою повноцінну поліклініку, де будуть приймати всі вузькі спеціалісти, де буде лабораторія з аналізаторами» — розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник.

У лізинг за кошти міського бюджету буде придбано сучасний цифровий рентген-апарат, вартістю 4,5 мільйона гривень. А за кошти лікарняного закладу — 3,5 мільйона гривень, придбають медичне обладнання — біохімічний та імуноферментний аналізатори й обладнання лабораторної служби: центрифуги і мікроскопи, обладнання для кабінету фізичної реабілітації, дефібрилятор, апарат УЗД, електрокардіограф.

Comments

comments