У найбільшій котельні Рясного вибухнув один з котлів

У ніч з 25 на 26 березня внаслідок вибуху у котельні, що на вул. Шевченка, 362а, перестав працювати один з котлів.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Вибух стався приблизно опівночі у котельні нашого комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго», в мікрорайоні Рясне-1. При розпалі відбувся вибух у котлі. Як наслідок оператор зазнав легких трамв, від госпіталізації відмовився. Також вибуховою хвилею вибило шибки у вікнах.

Відзначу, що тепло і гаряча вода до будинків, які обслуговує ця котельня, подаються. У котельні було шість котлів. Зараз котел, який вибухнув, від’єднали від системи, працюють два котли і три залишаються в резерві. Отож проблем з подачею опалення немає. Відновлення котла і пошкоджень у будівлі котельні «Залізничнетеплоенерго» виконає власним коштом», – повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За повідомленням пресслужби Головного управління ДСНС у Львівській області, пошкоджені опалювальний котел, насос димовидалення і шибки вікон на площі орієнтовно 120 м2. А оператор котельні 1954 року народження отримав травму руки. Також рятувальники констатували, що після вибуху у будівлі не виникло загорянь.

Як відомо, цю котельню збудували у 1970 році.

Нагадаємо, в один з вечорів січня у Рясному гасили дві пожежі.

Comments

comments