У Львові міст між Рясне 1 і Рясне 2 знаходиться у поганому стані.

Про це заявив голова комісії транспорту, зв’язку і міської мобільності Львівської міськради Ігор Зінкевич
“Сьогодні ми виявили ще одну небезпеку – цього разу пов’язану з мостом. На жаль, це ще одне питання, яке не дуже цікавило міську раду вже довгий час. Від управлінців чули, що в місті треба зносити мости, бо так робить Європа, бо доглядати дуже дорого і т.д. Однак, цей міст – над залізничною колією, тому не варто такі об’єкт зносити. Все ж, міст “тріщить по швах” вже не в переносному значенні: тріщина тягнеться по всьому периметру, а посередині вже є наскрізна діра, яка явно глибиною наражає на небезпеку при попаданні колесом транспорту”, – написав Зінкевич.

акож депутат додав, що цей міст, який веде на Рясне не включений в список проблемних, попри тріщини та проблему підмивання однієї сторони під мостом.

“Буду звертатися до міської ради з проханням провести антиаварійні ремонтні роботи мосту в Рясне. Переконаний, що такі об’єкти треба щороку обслуговувати та ремонтувати, щоб потім не довелось витрачати захмарні суми на відновлення мостів з нуля. Наразі звернувся в Шевченківську адміністрацію щодо огородження даної ділянки мосту і якнайшвидше провести мінімальні роботи для виправлення ситуації”, – додав Зінкевич.

Ігор Зінкевич зауважив, що міська комісія безпеки дорожнього руху та комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності прийняли ряд рішень, які так і не впровадили щодо руху на цьому мості:

  • перенесення пішохідного переходу і світлофору;
  • встановлення розмежувачів руху на виїзді на вул. Шевченка.

“Наразі встановлено лише камеру перевищення швидкості від поліції, а ось від управлінців мерії ніякої роботи не зроблено, хоча ми також погодили. Пройшло три місяць відтоді, як міська комісія безпеки дорожнього руху та комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності прийняли дане рішення. Головною причиною для цього стала небезпека життя мешканців та регулярні ДТП. І знову спостерігаємо недбале ставлення до життя львів’ян…”, – підсумовує депутат.

zahid.espreso.tv

Comments

comments