Управління транспорту напрацьовує зміни схем маршрутів № 12, 30, 35 та 54: мешканці можуть подавати свої пропозиції

За інформацією управління транспорту, у Львові є такі маршрути, які через нерентабельність і небажання приватних перевізників працювати собі в збиток, вже кілька років не курсують. Зараз у міській раді працюють над їхнім відновленням. Аби зробити маршрути зручнішими для пасажирів і привабливішими для перевізників, управління транспорту напрацьовує зміни схем маршрутів № 12, 30, 35 та 54.

Наразі пропонуються наступні зміни:

Маршрут № 12 Рясне-2 — ст. Підзамче — АС-2 — вул. Миколайчука. Такий маршрут дозволить мешканцям Рясного без пересадок доїхати до лікарні швидкої допомоги та покращить транспортне сполучення мікрорайону Підзамче.

Маршрут № 30 Рясне — Левандівка — вул. Бандери — вул. Сахарова — вул. Стрийська — вул. Віденська (Новий Львів). Маршрут покращить транспортне сполучення Нового Львова і забезпечить доїзд з Рясного до центральної і південної частини міста.

Маршрут № 54 Бірки — Брюховичі — вул. Шевченка — вул. Городоцька — вул. Підвальна — вул. Кривоноса — ОХМАТДИТ. Маршрут не лише покращить транспортне сполучення Брюхович, а й стане першим маршрутом, який курсує до дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Такі зміни управління транспорту розробило з урахуванням звернень мешканців, однак вони ще можуть коригуватися, відповідно до потреб пасажирів.

«Ми хочемо почути думки мешканців щодо зміни цих маршрутів, зробити їх максимально зручними. Тож запрошуємо до обговорення пропонованих змін, на сторінку управління транспорту у фейсбуці. Ми хочемо вибудовувати ефективне спілкування з мешканцями, щоб при певних змінах розуміти думки тих, на кого може вплинути ця зміна», — зазначив в.о. начальника управління транспорту Олег Партика

Comments

comments