Транспорті новини для мешканців Рясного

Сьогодні 16 січня, Валерій Веремчук провів робочу зустріч із керівництвом управління транспорту ЛМР та АТП-1 обговорили напрацювання до комплексної програми вирішення транспортної проблеми у мікрорайоні. Вона базується на аналітиці від профільних чиновників, пропозиціях депутатів, активістів.

Зокрема, депутати нашої фракції за три роки подали їх чимало. І от коротке резюме: – Динаміка наповнення пасажирами експериментального «49-ого», за переконанням чиновників, не виправдала себе. Відтак вже незабаром новий двомісячний експеримент: автобус пустять по вул. Шевченка до церкви св. Анни, а звідти – до Приміського вокзалу. Щоб не створювати конкуренцію між маршрутами, погодили, що автобуси їздитимуть у такій послідовності: два №6а – один №49 – два №6а – один №49. Вже незабаром управління транспорту пообіцяло надати чіткий графік руху автобусів на обох маршрутах.

Зміни у русі 49-ого планували запустити вже з 19 січня. Втім разом із колегою Михайлом Дідухом наполягли на відтермінуванні бодай на кілька днів, аби коригування маршруту не застало їх раптово, щоб усі змогли ознайомитися з новими графіками та відповідно спланувати свої доїзди на роботу-додому. – Автобуси №11, що курсують до Левандівки. Згідно із паспортом маршруту, щодня на рейс мають виходити 8 машин. Наразі їх лише шість. Відтак наполягли, щоб до кінця місяця проблема була врегульована і кількість автобусів на «11-ому» відповідала паспорту.

Після затвердження виконкомом ЛМР змін у маршрути №12, 30 розробляються детальні схеми руху цього транспорту. Після погодження документів із поліцією, маршрути розпочнуть роботу. До слова, схема розробляється так, щоб №30 забезпечував доїзд ряснянців до пл. Кропивницького. – Ще одна проблема, яку потрібно вирішити: попри те, що автобуси, обладнані GPS, не всі машини відображаються у е-додатках, де львів’яни відстежують рух транспорту.

Тож ухвалили рішення, у максимально короткі терміни разом із розробниками програми доопрацювати її так, щоб пасажири справді отримували повні і достовірні дані про те, як курсують автобуси на маршрутах.

 

Валерій Веремчук

 

 

 

 

 

 

Comments

comments