Схема майбутньої організації руху на перетині вулиць Левандівська-Шевченка

Які зміни чекають на цей відрізок дороги:
зараз ширина вулиці Шевченка коливається у межах 10-11 метрів. Існуюча організація руху передбачає дві смуги руху, однак автомобілі їздять у два ряди на одній смузі і таким чином створюють неповноцінні 4 смуги.

Розширений ескіз ремонту вул. Шевченка

Ескізний проект реконструкції вул. Шевченка передбачає, що від вул. Левандівської до вул. Єрошенка облаштують 4 смуги руху: три для приватного транспорту і одна – для громадського у сторону центру. Від вул. Єрошенка до вул. Ярослава Мудрого дорога звузиться до трьох смуг, при цьому відділена смуга для громадського транспорту продовжиться. Біля перехрестя з вул. Ярослава Мудрого знову з’явиться четверта смуга, щоб автомобілі, які рухаються з центру змогли повернути на вул. Пстрака.

Цей проект реалізовуватимуть поступово, щоб уникнути транспортного колапсу у місті. Розпочали реконструкцію із будівництва квазі-кільця на перетині вулиць Шевченка, Левандівської та Залізничної. З міського бюджету виділили 184 млн грн і вже розпочати реконструкцію вулиці, ще 14 млн євро місто планує отримати у межах кредитної угоди з Міжнародною фінансовою корпорацією.

Ігор Зінкевич

Comments

comments