Скандальний львівський забудовник віддасть більше 1000 кв. м для черговиків міської ради

Депутати Львівської міської ради під час засідання 11 березня погодили укладення мирової угоди між забудовником «Каньйон», що самочинно почало зводити ЖК «Галіція» на вул. Шевченка, 307а, та міською Інспекцією ДАБК. Стосовно цього будівництва раніше було прийняте судове рішення про знесення.

За словами керівниці юридичного департаменту Гелени Пайонкевич, рішення про мирову угоду депутати прийняли, щоб не залишати у безвихідному становищі мешканців, яку купили у «Галіція». Забудовник продавав житло за низькими цінами, відтак сьогодні уже квартири продані у трьох секціях житлового комплексу.

Згідно із мировою угодою, ТзОВ «Каньйон» має впродовж чотирьох місяців усунути усі порушення, які виявила Інспекція ДАБК під час перевірок, виготовити необхідну документацію та сплатити усі штрафи.

Окрім того, забудовник має передати у комунальну власність Львова дві квартири площею 51,5 м2 та 68,6 м2 для черговиків міської ради у вже зведених будинках. Після завершення будівництва наступних трьох секцій житлового комплексу забудовник має передати у комунальну власність Львова ще 960 м2 приміщень.

Нагадаємо, ще у 2016 році Інспекція держархбудконтролю виявила, що будинок на вул. Шевченка, 307а зведений з порушеннями. На цій ділянці мали облаштовувати готель, натомість розпочав зведення житлового комплексу. На момент розгляду справи у суді забудовник уже звів дві секції із запланованих 10-ти на навіть встиг продати квартири.

Під час засідання сесії 17 травня 2018 року депутати погодили зміну цільового призначення земельної ділянки забудовнику на житлове будівництво. Забудовника зобов’язали сплатити інвестиційний внесок у бюджет міста, привести в порядок усю документацію та здати в експлуатацію будинок.

Згідно із даними бізнес-платформи YouControl, директоркою ТзОВ «Каньйон» є Тетяна Ушкова, а засновницею Наталія Щадило – одна із власниць «Краківського ринку» Наталія Щадило, а також ресторану «Галушко» на вул. Дудаєва, 16. До речі, співвласником цього ресторану є львівський бізнесмен та кримінальний авторитет Володимир Дідух («Вова Морда»).

Нагадаємо, нещодавно депутати виділили з бюджету міста 2,9 млн грн на знесення незаконного будівництва на вул. Личаківській, 259. У цьому будинку не встигли продати жодної квартири.

 

zaxid.net

Comments

comments