Садовий: Левандівку з’єднати з Рясне – це пріоритет для мене

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив у четвер, 6 червня, на сесійному засіданні ЛМР, що «пріоритетом для міста є з’єднати мікрорайон Левандівка і Рясне якісним дорожнім сполученням».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Для цього було підписано договір про наміри з Міжнародною фінансовою корпорацією щодо виділення коштів для капітального ремонту вулиці Шевченка. А департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР працює над ремонтом дороги на Левандівку».

Андрій Садовий зазначив: «Міжнародна фінансова корпорація погодилась виділити кошти на ремонт вулиці Шевченка. Це є в пакеті. Там три блоки: кошти на придбання 100 тролейбусів, на ремонт вулиці Шевченка, та кошти на заміну контактної мережі. Реалізація цього проекту дає гарантію, що ми наступного року вулиці Шевченка можемо закінчити ремонтувати».

Міський голова також розповів: «Щодо дороги на Левандівку – цим питанням займається департамент житлового господарства та інфраструктури. У цьому районі є торф’яні ґрунти, що впливає на організацію роботи. Скоро департамент винесе на розгляд депутатів рішення по коштах».

Андрій Садовий також повідомив: «Оскільки ми не провели сесію, то є питання щодо виділення коштів на великі ЛКП, на райони. Ми хочемо максимальний об’єм робіт зробити, а кошти два тижні не поступають на рахунки. Левандівку з’єднати з Рясне – це пріоритет. Але є ряд питань по цьому. Та спільними зусиллями ми все реалізуємо. Рясне-2 – пріоритет для мене».

 

dailylviv.com

Comments

comments