Пожежа в промисловій зоні Рясного

6 серпня о 16:51 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу на вул.Шевченка 311. Пожежа виникла в двохповерховій виробничій цегляній будівлі,розміром 40х15 м.
На місці події існувала загроза вибуху газу, через загорання газового трубопроводу.
Як підмітила Olena Sikora, в гігантській промисловій зоні не виявилось жодного пожежного гідранта з водою. Найближчі знаходились за 1 км від осередку пожежі (фото): на вул. Ковалика біля новобудови, та на новій заправці ОККО. Тобто лише на новозбудованих об’єктах є можливість підключитись до гідрантів. А якби їх не збудували в Рясному? Плюс врахувати витрачений час, щоб підключити кілометр рукавних ліній, по яких подається вода, витрачені додаткові ресурси, оскільки для того, щоб був тиск, до рукава по дорозі було підключено близько п’яти пожежних машин.
Коли в рятувальників уточнив, чи є в промисловій зоні гідранти, то сказали, що на території Електрону мало бути шість гідрантів, але вони ні одного не знайшли.
Сподіваюсь, після службового розслідування, загублені гідранти знайдуть та відновлять.
Також був перекритий рух транспорту по всій вулиці через натягнутий рукав для подачі води і люди декілька годин не могли добратися до своїх гаражів, працівники до місця роботи на завантаження/розвантаження продукції. Всі очікували на прилеглих вулицях.
Внаслідок пожежі вогнем знищено дах на площі 600 кв.м, виробниче обладнання на площі 150 кв.м та зовнішній утеплювач на площі 200 кв.м.
До ліквідації пожежі залучалось 68 чоловік та 16 одиниць спецтехніки, а також пожежний потяг «Укрзалізниці».
Постраждалих немає.

Comments

comments