Повітря у Рясному не перевищує гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин

У п’ятницю, 18 вересня, працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР, за дорученням міського голови, відібрали проби атмосферного повітря та провели необхідні лабораторно-інструментальні вимірювання біля житлового будинку № 30А на вул. Величковськ

Лабораторно-інструментальні вимірювання та аналіз проводили на такі хімічні компоненти: вуглецю оксид, азоту оксид, азоту діоксид, ангідрид сірчистий та пил недиференційований за складом. Одночасно з відбором проб, визначали фізичні параметри повітря (атмосферний тиск, вологість, температура та швидкість руху повітря).

«Результати вимірювань стану забруднення атмосферного повітря показали, що вміст досліджуваних речовин, на момент відбору проб, не перевищував нормативів максимально разових гранично допустимих концентрацій», — зазначили в хімічній лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР.

Варто зазначити, що працівники хімічної лабораторії регулярно проводять вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на перехрестях м. Львова із значним транспортним потоком.

Львівська міська рада

Comments

comments