Однією з кращих двірничок міста стала працівниця ОСББ з Рясного

Стали відомими результати конкурсу «Найкращий двірник Львова-2023».

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Найкращим двірником Львова у 2023 році став Богдан Михайлович Єсип – двірник палацу графів Потоцьких, Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, Галицького району. Він поїде як частина офіційної делегації Львова в одне із закордонних міст-партнерів Львова, отримає туристичну поїздку на двох у Закарпаття та грошову премію. Цінні подарунки отримають також кращі двірники районів міста, яких онлайн-голосуванням обрали мешканці.

«Цього року ми вчетверте проводимо цей конкурс. Він проводився у два етапи. У першому етапі мешканці подавали кандидатури, а у другому – було голосування. Переможців обирали по кожному району і одного переможця по Львову», – розповів Назар Кушнір, головний спеціаліст відділу Гарячої лінії міста.

Найкращою двірничкою Шевченківського району стала Нежухівська Леся Ярославівна – двірничка ОСББ «Величковського, 48». Найкращі двірники районів нагороджені туристичним поїздками у Закарпаття і преміями – 10000 гривень.

«Останні 2 роки ми цього конкурсу не проводили, бо був карантин. Та розуміємо, що такі конкурси дуже цінні. Це стимул для них. Бо оцінка людської праці є дуже важливою. Саме завдяки двірникам у нас чисто. Двірник – це жертовна праця. Вони працюють за будь-якої погоди, в дощ і сніг, а зараз – навіть під час повітряної тривоги. Тому ми стараємося, щоб було більше техніки, щоб полегшити роботу наших двірників. Також цінно, що переможців визначили самі мешканці нашого міста», – каже Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Варто зазначити, ОСББ «Величковського, 48» офіційно заснували в Рясне-2 у жовтні 2016 року.

Comments

comments