Одна з найбільших мереж піцерій у світі «захоплює» Рясне. Бонус для читачів вкінці

*фото зроблене до початку пандемії

У 21 столітті найціннішим є час. А доставка їжі — тренд, що виник з прискоренням життя. Навчання, робота, хатні справи, а хочеться ж і з друзями провести час і про себе не забути. Хіба тут до стояння біля плити чи в чергах супермаркетів? Саме в такі моменти згадуєш про найшвидшу доставку піци Domino’s! Всього 30 хвилин з моменту підтвердження замовлення — і гаряча смачна піца у вас вдома.


Хто такі Domino’s?
Domino’s pizza — одна з найбільших мереж доставки піци в усьому світі. На сьогодні мережа налічує понад 17000 піцерій в 92 країнах світу.


У 2021 році бренд відзначить своє 61-річчя і саме цей рік стане відправною точкою для появи доставки Domino’s в Рясному. На смак «американську мрію» в Рясному можна буде спробувати уже 12 Березня. Тоді ж відкривається нова, вже шоста піцерія Domino’s у Львові за адресою Залізнична, 21 (квазікільце на вул. Шевченка). Звідти і доставлятимуть до Рясного. З появою нової піцерії, в зоні доставки Domino’s Pizza тепер буде майже весь Львів.

Чому Domino’s люблять у всьому світі?Головна перевага Domino’s — швидкісна доставка гарячої піци, всього за 30 хвилин.За правилами Domino’s, ще до відкриття піцерії визначається зона доставки: в години пік кур’єри тестують усі маршрути, щоб визначити 9-хвилинні, якими і довозитимуть піцу комусь в офіс, комусь додому вчасно. Кур’єр завжди везе з собою тільки одне замовлення. Пакує його в спеціальну термосумку, щойно замовлення дістануть з печі, та оперативно везе до замовника. Тому піца приїздить завжди гарячою в будь-яку пору року та за будь-якої погоди за 30 хв з моменту підтвердження замовлення.

*кур’єр Domino’s з фірмовою термо-сумкою в піцерії

Пробіжимося по меню?Domino’s має 5 категорій піц: Краща ціна, Класичні, Фірмові, Легенди та Преміум. Асортимент настільки широкий, що в ньому точно знайдеться піца до смаку.Кожна піца може випікатись в трьох розмірах: маленькому, середньому та великому. При чому вага маленької, наприклад, піци Техас, становить біля 378 г. Тобто навіть маленька піца — зовсім не маленька. А її вартість становить всього 92 грн! Тобто 100 грамів піци коштує лише 24,3 грн! Дайте дві! І це при тому, що ви отримуєте гарячу, ароматну піцу, розкачану на кукурудзяному борошні з купою інгредієнтів.


Для компаній можна замовити і по-справжньому великі піци. Наприклад, велика ароматна ЕкставаганZZа (діаметром 36 см) важить більше кілограма!У всьому світі піца Domino’s вирізняється чесними повноваговими порціями. При чому за дотриманням стандартів приготування в мережі стежать особливо пильно. Детальні рецептури висять в робочій зоні кожного піца-мейкера. А кожен співробітник проходить так званий grab-тест, яким перевіряється, наскільки точно, аж до грама, піца-мейкер кладе на тісто потрібну кількість начинки.

*піца ЕкстраваганZZa. Одна з найулюбленіших в мережі Domino’s.

Як замовити піцу?

  • на офіційному сайті dominos.ua. Там же можна оплатити замовлення бонусами чи готівкою;
  • за телефоном 032 241 1111 (дзвінки безкоштовні);
  • з мобільного додатку Dominos Pizza Ukraine (Завантажити можна в App Store, Google Play чи App Gallery).

Піцу можна замовити зручно будь-яку за будь-якої нагоди. Затягнулася нарада? Вирішили влаштувати пікнік? Несподівано прийшли гості? Четверта пара? Домашні з’їли все в холодильнику? Domino’s обіцяє привезти гарячу піцу в будь-який кінець міста за 30 хвилин, або подарувати піцу, байтси або напій безкоштовно* (*дарують середню Маргариту, або фірмові байтси (булочки з пармезаном чи корицею) чи напій до наступного замовлення на доставку). 

*На фото піца Тоні Пепероні(зліва) та Овочева Феєрія(справа)

Що по акціях?
На постійній основі діє флагманська акція — Шалений вівторок. Її іноді чекають більше, ніж вихідних. Саме у вівторок друга середня чи велика піца в чеку відпускається з шаленою знижкою, за безцінь. Щоденно діє акція -50% на кожну другу піцу в чеку;Ще є акція 2+1 для великих компаній, де кожна третя піца безкоштовна. Також в мережі регулярно з’являються акційні пропозиції до свят, проводять піца-фестивалі. 


А тепер обіцяний бонус: до відкриття нової піцерії для Рясного діятиме акція: 50 ПІЦ БЕЗКОШТОВНО. З 12 до 19 березня перші 50 замовників на доставку отримають середню піцу Техас у подарунок. І так щодня. Новий день — нові 50 піц у подарунок для перших щасливчиків. 
Актуальні акційні пропозиції можна переглянути на офіційному сайті dominos.ua/uk/lviv/promotions/


Щось ще?
В мережі є свій власний Domino’s Club з бонусами та приємностями для зареєстрованих. Domino’s Club — це смачна програма лояльності. Учасники клубу отримують до 20% бонусів з замовлення. Першими дізнаються про всі акції. А ще отримують таємні знижки на піцу.


Ми впевнені, піцерія Domino’s заволодіє серцями і гастрономічними уподобаннями жителів Рясного. Для цього лишився лише крок — замовити піцу і через 30 хвилин насолоджуватися її легендарним смаком!

Comments

comments