Нову вулицю між Рясне і Левандівкою почнуть будувати наступного року / відео засідання /

Нову вулицю, яка сполучатиме вулиці Суботівську та Шевченка, почнуть будувати наступного року. Про це під час пленарного засідання 24 січня повідомила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.
За її словами, вартість будівництва становить 315 млн гривень. До вересня планують виготовити остаточний проект, який передадуть на експертизу.
Водночас наприкінці травня цього року розпочнуть будувати новий міст, який має сполучити вулиці Шевченка та Ковча. Експертизу проектно-кошторисної документації завершать до 15 лютого. На будівництво із бюджету виділили 14 млн гривень, а його загальна вартість – 36 млн гривень.
Додамо, що проект нової вулиці між Рясним та Левандівкою обирали із трьох варіантів: регульований переїзд через колію, естакада або тунель під коліями. Втім зупинилися на варіанті тунелю. Його будівництво погодили на виконкомі у листопаді торік.

https://www.facebook.com/mikhail.didukh.3/videos/2480762641995710/

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збудувати вулицю планують до 2024 року, оскільки вона входить у Стратегію розвитку Рясного. Нова вулиця має розвантажити вулицю Шевченка та дати можливість сполучити мікрорайон Рясне, Рясне-2 з центром Львова за допомогою громадського електротранспорту.

tvoemisto.tv
Вікторія Ейсмунт

Comments

comments