Новий міст між вулицями Шевченка та Ковча будуватиме «Онур»

ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» 20 листопада перемогло в тендері на будівництво нового шляхопроводу між вулицями Шевченка та Омеляна Ковча у Львові. Новий міст має покращити організацію руху на перехресті та сполучення з мікрорайонами Рясне і Рясне-2.

За інформацією на сайті публічних закупівель Prozorro, на тендер подалися три компанії – ТзОВ «РБП Транс-мост», ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Спецпромпроект». Початкова вартість закупівлі становила понад 40 млн грн, і пропозиція волинської компанії «РБП Транс-мост» була найменшою – майже 38 млн грн. Проте 23 жовтня її відхилили через невідповідність умовам тендеру. Як уточнив прес-секретар «Львівавтодору» Олексій Хміль, компанія не надала низки документів, зокрема підтвердження, що раніше вже мала досвід подібних робіт.

Після зауважень тендерного комітету «РБП Транс-мост» не надало потрібних документів вчасно, тому 20 листопада переможцем визнали «Онур», що запропонував виконати роботи за майже 39,3 млн грн. За словами Олексія Хміля, в заявці «Онуру» також не вистачало деяких документів, проте компанія надала їх всі на вимогу тендерного комітету. Упродовж 10 днів з «Онуром» мають підписати договір.

Згідно з технічною документацією, до кінця 2021 року підрядник має збудувати шляхопровід над залізницею, облаштувати тротуари, автобусну зупинку, освітлення, встановити дорожні знаки та огородження, а також провести випробування нового моста. Міст збудують таким чином, щоб він утворив трикутник з вулицями Шевченка та Ковча. Дорога матиме три смуги руху для автомобілів.

Замовником будівництва є ЛКП «Львівавтодор». Містобудівні умови та обмеження міська рада Львова погодила ще у 2017 році. Саме будівництво анонсувалося і у 2017, і в 2018, і у 2019 році, проте постійно відкладалося. Як пояснив директор департаменту ЖКГ Олександр Одинець, затримка зумовлена складністю об’єкта.

«Було тривале тристадійне проектування, залагоджували питання із залізницею, була дискусія щодо організації дорожнього руху після відкриття мосту, також проблеми з фінансуванням. Усе це разом відтягувало будівництво, проте такі об’єкти краще будувати довго, але скурпульозно. Впевнений, що ми розпочнемо роботи ще цього року і зробимо, що можна, ще взимку», – говорить він.

Між вулицями Шевченка та Ковча є естакада, яка підтримує інженерні мережі, проте, за словами Олександра Одинця, будівництво нового моста її не зачепить.

zaxid.net

Comments

comments