Мешканці Рясного і надалі просять вирішити проблему з транспортом

Сьогодні, 14 січня на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилося звернення від жителів мікрорайону Рясне-1 і Рясне-2 до влади міста Львова з проханням вирішити проблему доїзду додому.

Рясненці скаржаться на критичну ситуацію з транспортом у святкові дні та після 21:00. За словами мешканців мікрорайону, у цей час громадський транспорт до Рясного майже не курсує.

Авторка електронної петиції Олеся Залізко зауважила, що у робочий час найкраще їздить автобус №6А, рідше – маршрутки №50 та №131.

“Інший транспорт взагалі важко дочекатись. Нових будинків у останні роки побудовано чимало, відповідно, суттєво збільшилась кількість мешканців. Лише проблема транспортної розв’язки так і не вирішена. Просимо посприяти вирішенню цього питання: долучити перевізників і збільшити кількість автобусів”, – резюмувала Олеся Залізко.

Зазначимо, що для розгляду петиції у Львівській міськраді, вона повинна набрати 500 підписів львів’ян за 60 днів. Станом на нині, електронну петицію про доїзд у Рясне ще ніхто не підписав.

Нагадаємо, раніше у ЛК АТП-1 повідомили про намір змінити маршрут автобуса №49, який курсує з Рясного-2 через Приміський вокзал на Левандівку.

 

032.ua

Comments

comments