Мапа незламності Рясного

Внаслідок обстрілів росіянами об’єктів енергоінфраструктури під час війни, значно постраждали електростанції та підстанції, що розподіляють її. Відтак по всій країні щодня обмежують подачу енергетики. Держава, місцеве самоврядування і відповідальний бізнес у листопаді-грудні 2022 року облаштовують “Пункти незламності” – місця, де можна скористатися інтернетом, підзарядити техніку, попити гарячі напої та погрітись в умовах регулярних вимкнень електроенергії. У більшості з них використовують бензинові генератори і “буржуйки” на дровах.

У Рясне-1 основним “Пунктом незламності” стало ЛКП “Рясне-402”: можна перекусити, підзарядити техніку, скористатись інтернетом. Аналогічним у Рясне-2 місцем є школа №100 (вул. Величковського, 58). Крім того, у мережу таких пунктів увійшли відділення “Нової пошти”, де офіційно можна підзаряджати ґаджети: №56 (вул. Шевченка, 388) і №17 (вул. Шевченка, 323). У Рясне-2 на вулиці Величковського підзарядити техніку можна в магазині АТБ і аптеці “Подорожник” (Величковського, 1). Крім того, цілодобовий “Пункт незламності” облаштували у пожежній частині на вулиці Шевченка, 325: є опалення, оптоволоконний інтернет, генератор. Цю інформацію оприлюднили на офіційній державній мапі “Пунктів незламності”

Чимало підприємців забезпечують свої бізнеси електроенергією завдяки бензиновим генераторам та іншим рішенням. Такі місця надання послуг і торгівлі внесено на інтерактивну “Мапу незламності Рясного”, доступну онлайн. У ній є дві групи об’єктів: “Послуги” і “Торгівля”.

З неї можна дізнатись де продовжують вести торгівлю чи надавати послуги при вимкненні електроенергії у будинку, де розташований магазин/аптека/ресторан і сусідніх будівлях. Усі з цих об’єктів (за винятком пожежної частини) не працюють у комендантську годину (24-6 години). Крім того, варто пам’ятати, що ЦНАП у Рясне при вимкненій електроенергії працює частково.

Comments

comments