Кільце на Шевченка-Левандівська збудувати обіцяють менше ніж за рік.

Кільце в районі вулиць Шевченка, Левандівської та Залізничної будуватиме ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл». ЛКП «Львівавтодор» має намір підписати угоду з підрядником на 89,6 млн грн.

Участь у торгах, крім «Онуру», взяло ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1», яке пропонувало збудувати кільце за 93,1 млн грн при очікуваній вартості робіт 94,5 млн грн.

Після реконструкції у районі вулиці Шевченка, Левандівської та Залізничної з’явиться кільце з новим проїздом на три смуги. Для цього підрядник має прокласти новий проїзд на місці закинутих будівель між Залізничною та Левандівською. Збудувати кільце мають менше ніж за рік.

Ця транспортна розв’язка має зменшити навантаження на вулицю та дати можливість додаткового виїзду на Городоцьку для мешканців Рясного та Левандівки.

Нагадаємо, що реконструювати саму вулицю Шевченка мають трьома відтинками: збудувати квазі-кільце, далі перейти до частини від Хорватської до Ярослава Мудрого й далі до вул. Залізничної. Цього року в бюджеті розвитку на будівництво кільця передбачили понад 100 млн грн.

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому.

Comments

comments