Капітальний ремонт вул. Шевченка у Львові почнуть після будівництва нової транспортної розв’язки

Перший етап – будівництво розв’язки, яке з’єднає вулиці Шевченка, Левандівську та Залізничну

Настав час вулиці Шевченка. Вулицю, яка сьогодні у ТОПі найгірших доріг міста, врешті відремонтують. Та перш ніж перекрити пожвавлений рух транспорту, там збудують квазі-кільце, яке з’єднає вулиці Шевченка, Левандівську та Залізничну.

«Хай мені пенсію не підвищують, але цю дорогу зроблять. Якби Шевченка зробили, то Львів був би взагалі зразковий», – каже львівський водій Василь

«Спускатись до низу до церкви Анни взагалі неможливо. По тій бруківці. Автобус, ходова нищиться» – нарікає водій маршрутки Юрій

Та перш ніж закривати проїзд транспорту на Шевченка, з вулиці Левандівської запроектували прокласти 200 метрів нової дороги. Новостворений кільцевий об’їзд має розвантажити трафік із Рясного та Левандівки.

«Нова дорога зв’яже вулицю Залізничну з Левандівською. Вона буде паралельна вулиці Шевченка. Тут не було дороги взагалі. Це є подвір’я колишнього заводу «Автонавантажувач». Міжцехові проїзди, старі будівлі», – пояснює інженер компанії «Онур» Віктор Онищук.

Нова розв’язка реорганізує рух на перехресті Шевченка – Левандівська і повністю змінить транспортні потоки. Як результат – поменшає заторів. Щодоби тут проїздить близько 16 тисяч транспортних засобів.

«Принцип дуже простий: всі автомобілі рухаються по колу. Таке кільце, але воно на тих забудовах буде трохи більше. При цьому автобус і трамвай буде їхати прямо по Шевченка», – зазначив у коментарі журналістам заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

Загалом ремонтуватимуть вул. Шевченка поетапно.

«Перший етап, який ми сьогодні розпочали, – від вулиці Левандівської до Залізничної, включаючи квазі-кільце. Другий етап – буде від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого. А третій – найбільший. Це від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної», – пояснила директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

Попередньо, ремонт усієї вул. Шевченка з заміною усіх комунікацій триватиме щонайменше два роки.

zaxid.net

Comments

comments