За декілька тижнів у Рясному відкриють амбулаторно-поліклінічне відділення

Для мікрорайону Рясне-1 на вул. Шевченка, 350 В мерія Львова створює амбулаторно-поліклінічне відділення, щоб вузькі спеціалісти мали належні умови для прийому пацієнтів. У двоповерховій будівлі, окрім кабінетів для прийому, облаштують сучасну лабораторію та рентген-кабінет. Приміщення буде доступним для людей з інвалідністю. Сьогодні стан робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Роботи з облаштування амбулаторно-поліклінічного відділення розпочали торік. Як розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник, зараз завершили усі основні роботи й поклали на підлогу спеціальну тактильну плитку для незрячих. За останні три тижні тут змонтували плити підвісної стелі та все електрообладнання й розпочали монтаж протипожежного обладнання й системи відеонагляду, огородили шахту й монтують підйомник (ліфт) для маломобільних людей. Також завершили утеплення та оздоблення фасаду й розпочали завозити офісні меблі.

«Це був єдиний мікрорайон міста Львова, де не було повноцінної поліклініки — ми до сьогодні орендуємо невеличке приміщення в поліклініці «Електрону», щоб люди не їздили в центр на Озаркевича в нашу базову поліклініку для обстежень. І тепер мешканці Рясного будуть мати свою повноцінну поліклініку, де будуть приймати всі вузькі спеціалісти, де буде чудова лабораторія з аналізаторами — біохімічним, гематологічним, буде імуноферментний аналізатор. Також буде новітній цифровий рентген-апарат на два робочі місця. Прийом вестимуть всі вузькі спеціалісти — хірурги, невропатологи, травматологи, гінеколог, окуліст, лор, і плануємо зробити позмінний прийом — для дорослих і дітей.

В лізинг буде придбано рентген-апарат, вартістю 4,5 млн грн, і це трохи може затягнутися в часі. Також ми будемо проводити торги на все медичне обладнання — аналізатори і обладнання лабораторної служби”, — розповів Вадим Олійник, головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні.

Загальна вартість ремонтних робіт — майже 17,8 млн грн. Роботи виконують за кошти міського бюджету Львова.

Зауважимо, що в Рясне-1 мерія Львова створила дві амбулаторії сімейної медицини — на вул. Шевченка, 358Б та вул. Шевченка, 366, де можна отримати первинну допомогу поруч із домом.

Загалом в мікрорайоні Рясне-1 проживає близько 36 тисяч осіб, з них 6 тисяч — діти.

До слова, Львів завжди був лідером запровадження сімейної медицини — щоб усі мешканці, особливо у віддалених від центру районах, мали якісну первинну допомогу за два кроки від дому. Щорічно управління охорони здоров’я Львова відкриває одну-дві нові амбулаторії в місцях щільного проживання населення. За останні роки запрацювало 14 нових закладів первинної допомоги, а загалом у Львові функціонує 20 амбулаторій сімейної медицини.

Львівська міська рада

Comments

comments