Жива ялинка – атмосфера Різдвяного свята

Наближається час новорічних і різдвяних свят, попереду святкові дні, і в цей час всі ми ставимо собі питання: як створити різдвяну атмосферу, надати особливого та гарного святкового настрою, особливо в ці нелегкі для країни часи? 

Усі ми тягнемося за святковими враженнями, прикрашаємо домівки різдвяною атрибутикою.
Так склалося що основним символом новорічних та Різдвяних свят є ялинка. І зазвичай ми купуємо зрізані ялинки, але зрізане дерево – приречене, адже потім просто викидається. Погодьтеся, не найкращий фінал для зимової красуні, чи не так?
Є варіант багаторазової штучної ялинки, але і тут чогось таки не вистачає. Бракує того «духу», того життя і запаху Різдва.
Та вихід є! 
Ініціативна група Рясного хоче заохочує вас придбати живу ялинку в горщику. Знаємо, що у багатьох нема присадибної ділянки, де можна було б висадити зелену красуню після свят, але ми розв’яжемо цю проблему. По завершенню свят, ми висадимо дерева, що тішили вас у Різдвяні свят в узгодженому місці у Рясному та забезпечимо подальший догляд  за ними. Так вони й надалі тішитимуть мешканців району, додаючи краси та затишку нашому гарному та рідному району і міста 😉
Залишайте свої відгуки та заявки, а ми уже потурбуємося про доставку

Comments

comments