До кінця жовтня у напрямку Рясне-2 встановлять додатковий світлофор

Під час засідання комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства депутати розглянули ряд важливих питань. Намагалися вирішити проблему безпеки мешканців мікрорайону Рясне, розповідає депутат Львівської міської ради Роман Дуда.

«Попередньо я готував депутатський запит щодо небезпечної ділянки дороги у мікрорайоні Рясне. Йдеться про гостро-аварійний відрізок шляху, а саме перехрестя біля мосту в сторону Рясне-2 за адресою Шевченка 386, 388. За результатами розгляду мого звернення комісією з безпеки дорожнього руху ще кілька місяців тому було прийнято рішення перенести сфітлофор на згадану небезпечну ділянку. Важливо, що сьогодні я отримав чіткі терміни реалізації перенесення сфітлофорного об‘єкту. За словами департаменту житлового господарства, роботи мають бути виконані до кінця жовтня», – запевнив Роман Дуда.


Станом на сьогодні, на відрізок дороги вже нанесено розмітку та встановлено камеру автоматичної фіксації порушень ПДР в сторону центру з метою зменшення швидкості водіїв.

Comments

comments