Дитячому майданчику у Рясному бути!

19 березня, активісти ГО «Розвиток Громади» взяли участь у засіданні депутатської комісії під час якого відстояли питання про включення дитячого майданчика по вул. Шевченка, 388 до переліку об’єктів, будівництво яких буде профінансовано у 2018 році.

Наприкінці 2015 року до ГО «Розвиток Громади» надійшло звернення, щодо допомоги в облаштуванні поблизу будинків по вул. Шевченка 392, 392а, 386 та 394 дитячого майданчика. Під проханням підписалися більше чотирьохсот мешканців Рясного. Взявши цю ситуацію на особистий контроль, наші активісти домоглись погодження на сесії ЛМР проекту розмежування майданчика за даною адресою, аби закріпити чіткі його межі.

На жаль, попри запевнення управління молоді та спорту ЛМР, ні у 2016, ні у 2017 році облаштування цього дитячо-спортивного простору для дозвілля малечі, не було передбачено у Титульних списках, які власне й передбачають таке будівництво.

На наші неодноразові звернення, питання виділення коштів на будівництво дитячого майданчика у Рясному підтримали профільні депутатські комісії.

Відтак, 19 березня, за участі представників ГО “Розвиток Громади” – мешканців Рясного, Назара Лисяка і Романа Дуди відбулося засідання депутатської комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР, де були затверджені Титульні списки на облаштування у 2018 році дитячих майданчиків. Під час засідання комісії, активісти обґрунтували необхідність включення у перелік об’єктів будівництво майданчика на вул. Шевченка. До слова, цього року у м. Львові буде встановлено загалом всього 10 дитячих майданчиків, один із яких саме на Рясному.

Ми надалі стежимо за ситуацією та зробимо усе можливе, аби майданчик встановили якнайшвидше.

 

Джерело: rozvytok-hromady.com

Comments

comments

Залишити відповідь