Віталій Свінціцький: -Я не буду кандидувати у депутати Львівської міської ради

Ну що ж. Шановна громадо Рясного-2, Рясного-1. Час настав. Не прощатися. А переходити у новий формат роботи.

Я не буду кандидувати у депутати Львівської міської ради. Ця робота багато чого мене навчила. І крайні п’ять років не минули на марне. Щонайменше тому, що я познайомився ближче з Вами. Ми вчилися взаємодіяти, розмовляти одне з одним, чути і слухати одне одного. Подекуди навіть дуже емоційно, в дискусіях, але завжди конструктивно. І результат урешті оцінювати Вам.
Зараз я розпочинаю для себе ще один етап, який має принести новий досвід. І його, впевнений, зможу з часом використати і для користі Рясного. Це досвід створення і розвитку. Деталі пізніше.

А зараз… Я точно не той депутат, який після завершення каденції забуває про громаду, яка колись його обрала. Я й далі працюватиму у Рясному, бо воно мені настільки рідне, що відмовитися від нього, що відмовитися від частини свого життя. Тільки тепер це буде не депутатська, а громадська діяльність. І можу точно сказати: ми ще не раз побачимося і почуємося.
Я відкритий до спілкування. Багато хто з Вас має мій номер телефону, є в друзях у соцмережах. Я залишаюся на зв’язку і буду завжди готовий допомогти і підтримати.

Віталій Свінціцький

Comments

comments