Віталій Свінціцький вкотре акцентував увагу на розвитку електротранспорту у Рясне

Під час розгляду електронної петиції про львівський метрополітен заступник голови комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Віталій Свінціцький вкотре наголосив на необхідності розробки розвитку громадського транспорту.

«Під час виступу нового начальника управління транспорту Ореста Олеськіва я звернув увагу, що розмови про метрополітен у місті точаться давно. Метро планувалось у генплані Львова за радянських часів, адже тоді вбачали розвиток міста в інший спосіб. Сьогодні важливо було б не зациклюватись на цьому питанні, а залучити експертів, які б дали чітке бачення і аналіз, чи можливо реалізувати цей проект в майбутньому і скільки він би коштував».

Також Віталій Свінціцький акцентував увагу на необхідності розвитку громадського транспорту в місті, позаяк є райони, такі як Рясне, в яких відсутній електротранспорт.

«Електротранспорт виконує в місті соціальне навантаження. Оскільки в Рясне немає електротранспорту взагалі, то соціально незахищені верстви населення змушені платити за проїзд, адже не курсують ні тролейбуси, ні трамваї».

На думку Свінціцького, варто було б запустити тролейбусну гілку від Рясне-2 до вул. Шевченка. «До речі, в мікрорайоні є вузькоколійка, яка належала колись одному з підприємств. Якщо б місто попрацювало над цим питанням, ми могли б запустити альтернативу метро – експериментальний рейковий автобус, що дало б змогу розвантажити міські затори».

Comments

comments