Відбулась робоча група по реалізації стратегії Рясного
Вчора 15 грудня відбулась робоча група по реалізації стратегії Рясного, яка була напрацьована в 2015-2017 роках та затверджена сесією в 2018 році.
Багато пунктів за останні роки вже втілили, такі як ЦНАП, Медіатека, поліклініка, встановлення дитячих майданчиків, створення спортивної інфраструктури, ремонт прибудинкових територій та ін.
Залишились найбільш вартісні:
- Дорога на Левандівку. На наступний рік планують провести тендер.
- Дорогу відразу будуватимуть з тролейбусною лінією. Де буде розміщена кінцева тролейбусу на разі не визначено.
- Міст на Ковча. Вся документація готова, експертизи пройдені. Якщо затвердять фінансування то можливий старт робіт лютий-березень. Виконавець ОНУР.
- Каналізування. По цьому питанню буде окрема зустріч, щоб все деталізувати. Наразі проводяться роботи по вул. Прилбицькій. На Кам’янці зроблений проект, який повинен пройти експертизу. Дальше все залежить від можливостей бюджету Львова.
- Відновлення автобусних маршрутів. Маршрут №12 обіцяють передати комунальному АТП та відновити після закупки чергової партії автобусів. Маршрут №30 в планах зробити з кінцевою в Рясне-1, але його будуть подавати на загальний конкурс і не відомо чи будуть бажаючі перевізники.
- Дорога біля 92 школи (Шевченка, 370-372). Готова вся документація. Мали б цього року розпочати.
- Шевченка, 350. Проект благоустрою території повністю розроблений та розбитий на дві черги: перша – це благоустрій навколо нової поліклініки, який вже зроблений, друга черга – територія навколо будинку від поліклініки до ЛКП.
- Нова розв’язка біля моста, де стаються найчастіше ДТП. Михайло Дідух раніше подав звернення до КБДР про створення розв’язки з рухом попід міст.
Наразі в очікуванні відповіді. - Повністю стратегію та її детальні пункти можна почитати тут https://riasne.lviv.ua/strategiia-riasnogo/
- Представник освіти був сьогодні відсутній, тому питання дитячих садочків, створення Центру творчості та ін. не обговорили. Наступна зустріч в планах на березень.
Стратегія розроблялась City Institute/Інститут міста