БЛАГОДІЙНІСТЬ

0

Разом здійснимо дитячі мрії!

Громадська організація «Джерело дитячих мрій» була створена заради допомоги та покращення життя соціально незахищених верств населення.


НОВИНИ

Цими вихідними наші дітки мали можливість побувати на майстер-класі в піцерії Челентано. Піцайола показав вищий клас з приготування піци. Малеча мала можливість власноруч приготувати, а також посмакувати справжній італійський смаколик.


Дякуємо Планеті кіно за перегляд комедії ” Наші котики”! Єдине питання, що виникло після фільму- коли закінчиться війна? Слава нашим захисникам- героям, які на початку війни зуміли протистояти російській армії, озброєній потужною технікою!


Сьогодні отримали чергову передачу від благодійників. Дякуємо гуртівні іграшок за допомогу діткам з малозабезпечених сімей та діткам з сиротинця.


Дякуємо “Дитяча Планета Львів” за гарний активний відпочинок діток!


Вчора дітки з малозабезпечених та багатодітних сімей мали змогу відвідати інтерактивний музей цікавої науки та техніки. Якщо в інших музеях не можна торкатись до цінних експонатів то тут можна до всього доторкнутись, перевірити. Діти мали можливість провести цікаві експерименти та незвичайні досліди. Всі провели весело час та занурились у захоплюючий світ науки.


0

Comments

comments