БЛАГОДІЙНІСТЬ

Разом здійснимо дитячі мрії!

Громадська організація «Джерело дитячих мрій» була створена заради допомоги та покращення життя соціально незахищених верств населення.


НОВИНИ

Цими вихідними наші дітки мали можливість побувати на майстер-класі в піцерії Челентано. Піцайола показав вищий клас з приготування піци. Малеча мала можливість власноруч приготувати, а також посмакувати справжній італійський смаколик.


Дякуємо Планеті кіно за перегляд комедії ” Наші котики”! Єдине питання, що виникло після фільму- коли закінчиться війна? Слава нашим захисникам- героям, які на початку війни зуміли протистояти російській армії, озброєній потужною технікою!


Сьогодні отримали чергову передачу від благодійників. Дякуємо гуртівні іграшок за допомогу діткам з малозабезпечених сімей та діткам з сиротинця.


Дякуємо “Дитяча Планета Львів” за гарний активний відпочинок діток!


Вчора дітки з малозабезпечених та багатодітних сімей мали змогу відвідати інтерактивний музей цікавої науки та техніки. Якщо в інших музеях не можна торкатись до цінних експонатів то тут можна до всього доторкнутись, перевірити. Діти мали можливість провести цікаві експерименти та незвичайні досліди. Всі провели весело час та занурились у захоплюючий світ науки.


Comments

comments