А. Садовий про нове амбулаторно-поліклінічне відділення в Рясне-1: «Будемо робити все можливе, щоб тут поставити рентген-апарат»

Для мікрорайону Рясне-1 мерія Львова створює амбулаторно-поліклінічне відділення, щоб і вузькі спеціалісти мали належні умови для прийому пацієнтів. Адже там уже функціонують дві сучасні амбулаторії сімейної медицини, де можна отримати первинну допомогу поруч із домом. Як зазначив мер Львова Андрій Садовий, розвиток мережі сучасних амбулаторій сімейної медицини — пріоритет програми «Львів 2020».

«Це буде поліклінічне відділення, тут будуть вузько-профільні спеціалісти, що дуже важливо, бо у цьому мікрорайоні живе до 30 тис людей. Роботи ведуться дуже інтенсивно, до кінця року маємо все завершити. На що я звернув увагу — на території має бути більше порядку. Взагалі ми повинні зробити хороший проект благоустрою, щоб коли будемо здавати відділення, був зроблений благоустрій — лавочки, пандуси, місця для паркування. Вцілому, я задоволений. Тут буде навіть лабораторія, бо сьогодні, якщо треба здати аналізи, то людям треба їхати з Рясного в центр міста. Тут має все бути на місці – вся медична допомога. Ми також будемо робити все можливе, щоб тут поставити рентген-апарат», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як розповіли в управлінні охорони здоров’я ЛМР, роботи з облаштування нового медичного закладу розпочали торік. Зараз тривають внутрішні роботи, зокрема завершують монтаж системи вентиляції, а згодом розпочнуть фасадні роботи.

Загальна вартість ремонтних робіт — 17,8 млн грн, з яких 7 млн грн уже використано. Тож для завершення робіт необхідно ще 10,8 млн грн. Окрім того, планують також благоустрій території.

Амбулаторно-поліклінічне відділення функціонуватиме на вул. Шевченка, 350 В.

Зауважимо, що в Рясне-1 мерія Львова створила дві амбулаторії сімейної медицини — на вул. вул. Шевченка, 358Б та вул. Шевченка, 366.

Загалом в мікрорайоні Рясне-1 проживає близько 36 тисяч осіб, з них 6 тисяч — діти.

До слова, Львів завжди був лідером запровадження сімейної медицини — щоб усі мешканці, особливо у віддалених від центру районах, мали якісну первинну допомогу недалеко від дому. Щорічно управління охорони здоров’я Львова відкриває одну-дві нові амбулаторії в місцях щільного проживання населення. І за останні 5 років було створено і відкрито 11 нових амбулаторій, а загалом у Львові функціонує 19 амбулаторій.

Пресслужба ЛМР

Comments

comments