АЗС на вулиці Шевченка перетворять на комплекс сервісного обслуговування водіїв та пасажирів

Львівська міськрада дозволила оновити АЗС на вул. Т. Шевченка, 200, добудувавши пункт сервісного обслуговування водіїв та пасажирів.

24 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво ТзОВ “Житомиравтогазсервіс” автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, автогазозаправного пункту (АГЗП) на вул. Т. Шевченка, 200 зі знесенням існуючих будівель та споруд.
Автозаправний комплекс збудують на земельній ділянці площею 0,2561 га, яка є у приватній власністі і призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних приміщень та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Як встановили у міськраді висота будівель не повинна перевищувати 15 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 60 %.
За словами начальника управління архітектури та урбаністики Львова Антона Коломєйцева, станом на сьогодні на цій земельній ділянці вже є АЗС, однак підприємство хоче його оновити.
Функціональне призначення земельної ділянки – зона КС-5 – зона,
передбачена для підприємств та споруд V класу шкідливості відповідно до зонінгу Шевченківського району.

За даними порталу YouControl, ТзОВ “Житомиравтогазсервіс” зареєстроване з 2003 року у місті Коростень Житомирської області, займається роздрібною торгівлем пальним. Внасником фірми є киянин Олексій Косенко.

varianty.lviv.ua

Comments

comments