Автобусний маршрут 1001 змінить номер

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, приміські автобусні маршрути №1001 та №184а прийняли до міської транспортної мережі. Ці автобуси курсують до населених пунктів, які входять до Львівської міської територіальної громади – Рясне – Руське та Рудно. Відтак, після того, як поліція погодить паспорти маршрутів, а міська рада укладе з перевізниками тимчасові угоди, вказані маршрути будуть інтегровані у міську транспортну систему. Відповідно, на цих, вже міських маршрутах буде впроваджено автоматизовану систему оплати за проїзд. Про це розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.
На сьогодні ці автобуси курсують за своїми звичними маршрутами. А вже після того, як стануть міськими, змінять нумерацію, а один – і частково свій маршрут.

Як розповів начальник управління транспорту Орест Олеськів, маршрут №1001 курсуватиме під номером 90, а №184А – під номером 92. «Маршрути, які курсують до приєднаних громад, розпочинають свою нумерацію з цифри 9, тому будуть такі зміни», – пояснив Орест Олеськів.

Майбутній маршрут № 90 курсуватиме без змін.

Про дату початку роботи маршрутів № 90 та № 92 буде повідомлено додатково.

ЛМР

Comments

comments